otsi
 

Tere!

Aprillikuu on tubasele aednikule kiire aeg, kuna paljud taimed vajavad ümberistutamist ning samas kutsub aed juba oma toimetustega. Soovime Teile jõudu!

Uued ülevaated taimede hooldamise kohta

Märtsikuus lisasime hooldamisjuhiste kokkuvõtted järgmiste toataimede kohta:

Täname neid külastajaid, kes saatsid meile ettepanekuid ülevaadete koostamiseks!

Lugemisnurk 

Kutsume üles kõiki külastajaid saatma meile teateid erinevatest raamatutest, mis puudutavad toataimi, sest oleme alustanud informatsiooni kogumist uue lugemisnurga rubriigi tarbeks, mis on kavas avada sügisel. Teated on oodatud e-posti aadressil info@toataimed.eu.

Fotokonkursid

Aprillikuus lõppesid toataimed.eu poolt korraldatud kaks fotokonkurssi, mille tulemusena jagati tasuta pääsmed kahele messile:

  • "Eesti ehitab 2011"

Pääsmed võitsid järgmised kasutajad: Liisi, Convallaria, Iris, Tiina, Jaana, Kati, Nõges, lilleke, Siiri ja Mirjam. 

"Aiandus ja Interjöör 2011"

Pääsmed võitsid järgmised kasutajad: Maasikas, Terje Orgma, signef, Kukyeve, Veronika, Kadri, Fiona, murjam-kurjam, Iiris.

Täname Eesti Näitused AS-i, kes pani välja auhinnad pääsmete näol!

Talgutele!

Toataimed.eu soovitab osaleda 7. mail toimuval üritusel "Teeme Ära talgupäev 2011". Kodanikualgatuse Teeme Ära 2008. aasta prügikoristusaktsiooni ja 2009. aasta mõttetalgute järel jõuti 2010. aastal üle-eestilise talgupäeva formaadini. Talgupäeva peamiseks tunnuseks on see, et iga kogukond, ühendus või aktiivne kodanik saab ise otsustada, mis vajab ärategemist ning milleks teisi inimesi kaasa kutsuda. 2010. aasta talgupäeval korraldati üle Eesti 1130 talgut, millel osales 31 299 inimest (2,27% Eesti elanikest).

Täpsem informatsioon on kättesaadav siit.

 

Parimate soovidega
toataimed.eu